«Vi med bortskjemte dyr. ( :»
Vi som har et eller flere bortskjemte dyr. ( : Slev har jeg er marsvin som NEKTER å spise eple med skall, gulerot som ikke er delt opp og gress som det ikke er vann på. x] Men han er verdens nydligste, så jeg kan vel skjemme han litt bort? <3
Medlemmer: 144 stk
Gruppesjef: Lockii
Gruppetype: Gruppe
Opprettet: 21. september 2008
Siste diskusjonsinnlegg
Kaninen stitch
Min lille Stitch er veldig bortskjemt. Den spiser bare mat hvis det er i matskåla. Hvis vi ikke koser han når vi går forbi KLIKKER han![]()
Rebecca
Chica moren blir suttrete hvis hun ikke får ligg i soffaen!! Sniker seg alltid dit når me e lagt oss........å då menar eg sniker! Tassar så stille så!!!!
ssofie
selv likker jeg nesten att sofie er lit bortsemt, men noen ganger kann det hvære litt slitsmt noen ganger, vis jeg har kost en ston med sfie og stopper opp kan hun sitte å slikke hendene mine men vis det ikke hjelper kan hun begynne å bite, men heldig vis ser ikke det ofte.
hver gang un hører at vi/jeg er for å hente mat i posen kommer hun spurtene å går i beina våre får å få mat.
![]()
... og 38 flere innlegg
Siste bilder
|
12. mars av kattekatt |
29. august av malin_snuppa |
29. august av malin_snuppa |
02. april av Maiiken |
Medlemmer (144 stk)
Lockii
|
Pellemor
|
Bella-04
|
TBK
|
camillaheha
|
Hello Kita
|
Siste hendelser
Lynete ble medlem
— I går, kl. 15:02
NJLM ble medlem
— 16. mars, kl. 21:10
lizzi57 ble medlem
— 15. mars, kl. 03:39
Line ch 98 ble medlem
— 13. mars, kl. 14:25
Kaninen stitch la inn et diskusjonsinnlegg
— 13. mars, kl. 10:18
Kaninen stitch ble medlem
— 13. mars, kl. 10:17
kattekatt lastet opp et galleribilde
— 12. mars, kl. 16:57
kattekatt ble medlem
— 12. mars, kl. 16:56
milo1 ble medlem
— 28. februar, kl. 16:37
LeylI ble medlem
— 27. februar, kl. 16:00


